Tuning a doplňky v Miláně

S malým zpožděním přinášíme zajímavý přehled trendů v tuningu skútrů, ať už se jedná o závodní speciály, nebo stroje pro běžný provoz na silnici.

Stage6 a Koso

Tradičně zajímavou expozici předvedl jeden z největších výrobců dílů pro skútry Stage6, ani letošní novinky neopustily oranžovou barvu a bylo na co koukat. Hvězdou expozice byl dragster továrního teamu Stage6. Pokud Vás omrzely budíky na vašem skútru, porozhlédněte se po něčem od značky Koso, která nabízí mnoho zajímavých variant přístrojů, od těch klasických, až po ukazatel motohodin, nebo teploty variátoru.

Polini

Několik zajímavých přestaveb bylo vidět i na stánku Polini, nejzajímavější je závodní úprava zdánlivě pro závody naprosto nevhodného LML. To dostalo vše, co je třeba, kromě laku, páček a vyztužení se ladil motor, spojka a výfuk, škoda, že nebude možnost ho otestovat, v kombinaci s manuálním řazením vy se mohlo jednat o hodně zajímavý zážitek.

Zbytek světa

Několik zajímavých staveb bylo k vidění i na dalších stáncích. Zaujala nás třeba Vespa v závodní úpravě s chladičem na přední kapotě, nebo stroj stejné značky kompletně potažený barevnou kůží.

Autor: Matěj Oliva