Nové modely Kymco již za měsíc

Na světové výstavě EICMA v Miláně se představí hned několik nových skútrů Kymco. Můžeme se těšit na sportovní skútry 125-400 ccm i zcela novou řadu K-XTC.

Vedení prestižní tchajwanské značky Kymco prozradilo první informace o připravované podzimní nadílce pro sezónu 2012. Hlavním příspěvkem bude posílení řady Xciting o jednoválec 400 ccm nové generace G5, který tak zacílí mezi stávající motorizace 300 a 500 ccm. Kymco Xciting 400 ale také slibuje ještě modernější a sportovnější výraz a je dost možné, že na trhu postupně nahradí stávající pětistovku. V oblasti maxiskútrů totiž má Kymco mnohem větší želízko v ohni – model Kymco Myroad 700i, o kterém vám přineseme první jízdní zkušenosti již na konci příštího týdne!

Další novinkou by měla být zcela nová řada skútrů Kymco K-XCT s nabídkou motorů 125 a 300 ccm. Půjde o vodou chlazené čtyřventiové jednoválce G5 osazené ve strojích se sportovním designem a úzkou stavbou určenou především an svižbné proplétání městským provozem. Ostatní modely jako Like pak dostanou do nové sezóny nové barvy.


Autor: FilipT