Nabídka práce u motorek

Mechanik na HPP – Nevima Group, Olomouc

Jste šikovný mechanik motocyklů? Chcete pracovat pro perspektivní značky SYM, Benelli a Keeway? Chcete se rozvíjet, učit se novým věcem? Hledáte práci ve firmě s kvalitním zázemím?

Hledáme mechanika s praxí oprav motocyklů a motoelektro. Nabízíme zajímavou práci v motocyklovém prostředí, možnost rozvoje, cestování na školení přímo k výrobcům.

Možnost firemního bytu přímo v Olomouci.

Nástup možný ihned.

Strukturovaný životopis zasílejte na E-mail- office@nevimagroup.cz

Zadávání dat motokatalogu do PC – Y-shop

Sháníme BRIGÁDNÍKA na zadávání dat do PC.
Jedná se o plnění dat do motokatalogu náhradních dílů: párování jednotlivých dílů k odpovídajícím motocyklům dle VIN.

Požadavky:

• orientace v moto průmyslu

• znalost sortimentu náhradních dílů na moto

• časová flexibilita

• práce na PC

Finanční ohodnocení je přímo úměrné velikosti odvedené práce.

Místo výkonu práce: A Spirit a.s. Vrbova 19, Praha 4.

Zájemce o pozici může kontaktovat pana Milana Švojgra

milan.svojgr@yshop.cz

Brigáda ve skladu A Spirit a.s.

Sháníme SKLADNÍKA (pořádného chlapa) na výpomoc/brigádu do našeho skladu!

• nástup možný ihned

• práce na 3 dny v týdnu (Út, St, Čt)

• pracovní doba 10 – 18 hod. s pauzou na oběd

• do konce července!

Pracovní náplň: příprava (balení) zásilek k expedici, příjem/expedice pneumatik, běžné práce ve skladu moto firmy

Pracoviště: Vrbova 19, Praha 4 Braník

Zájemce o pozici nás může kontaktovat na:

sklad@yshop.cz

Autor: skutrmania.cz