Kymco demo tour 2016

Letošní sezóna právě začala a všichni zaznamenáváme spousty motorkářů a motorkářek na našich silnicích. Pro ty, kteří ještě nemají jasno, je tu naše letošní akce s předváděcími stroji nazvaná KYMCO Demo tour 2016.

Jedná se o velmi populární akci typu road show, kterou potencionální zákazníci velmi pozitivně vnímají a hojně využívají. Koneckonců je to skvělá příležitost si stroje vyzkoušet na vlastní kůži a přímo je porovnat. A protože je teď je ta správná doba, kdy s ní začít, chceme Vás seznámit s provedením této akce.

Plánovaný start této kampaně je začátek dubna. Předpokládaná doba trvání bude minimálně 18 týdnů, v případě zájmu ji samozřejmě i prodloužíme. Naplánovaný je kontingent 4 strojů, kde jsou zastoupeny následující modely:

Agility City+ 125                                          modrá

CK1 125                                                          oranžová

New Downtown 125i ABS                            stříbrná matná

Xciting 400i ABS                                          černá matná

Cílem je naplánovat celou akci tak, aby se posouvala v rámci celé České republiky a dostalo se tak na všechny zájemce o zkušební jízdy.

Celá akce se pak pod názvem KYMCO Demo tour 2016 bude propagovat na FB profilu Kymco Česká republika, kde se zákazníci vždy dozví aktuální termíny. Samozřejmě se předpokládá i zveřejnění na FB profilech jednotlivých prodejců a další PR  tištěnou formou.

Zde jsou fotografie z roku 2014, abyste měli představu o tom, jak by to mohlo vypadat i letos a samozřejmě leták, který bude celou tuto road show doprovázet.

Více informací najdete na www.kymco.cz

Autor: TZ Kymco