Honda Ruckus Custom

Nejen Vespy mají své fanatické následovníky, hodně kultovním strojem je také třeba Honda Zoomer, v Americe pojmenovaný Honda Ruckus. Mrkněte s námi, jaké úžasné výtvory staví dílna s všeříkajícím názvem Rucksters.

Základem je klasický Zoomer s motorem 49 ccm, a jeho silueta je na těchto stavbách stále poznat. Jinak ale tyto skútry sklouzly do stylu chopperů nebo možná dragsterů. Jezdci v Kalifornii a na Floridě již tradičně hledají stroje, kterými by se odlišili a užili si jízdy na něčem opravdu výjimečném. A to jim Ruckstery opravdu poskytnou.

Stroj s názvem The LV Project oslavuje známou módní značku i návrháře jménem Louis Vuitton a vznikl ve spolupráci dílny Rucksters a tunerského ateliéru BTX Industries. Ti dodali i podstatně živější motor – 150 ccm GY6. K tomu přidali karburátor Mikuni TM28, výfuk Yoshimura….


Stroj v barvách Champagne hned zaujme pořádným zadním kolem. A odkud takové kolo vzali? Inu z golfového vozíku… Co říkáte na podobnou „kulturu“? Dílna Rucksters přitom tyto stroje vyrábí na zakázku v řadě dalších barvách a provedeních.

Autor: FilipT