EICMA 2015: Yamaha

To, že se Yamaha posouvá v oblasti skútrů dopředu mílovými kroky, nám ukázala i na letošní výstavě EICMA v Miláně. V novém provedení představila vlajkovou loď Tmax, ale na své si přijdou i milovníci retra, nebo levného přesouvání poměstě. Ostatně, posuďte sami!

Yamaha Tmax Lux Max

Lux Max je především designová záležitost ve velmi povedené šedé barvě, která vám umožní odlišit se limitovanou edicí od ostatních majitelů jedinečné dvouválcové pětistovky. Kromě zajímavé barvy dostanete ještě hliníkové nášlapy, speciální sedlo a několik dalších detailů.

Yamaha Tmax Iron Max

Další variací Tmaxu je temně černý model se zlatými doplňky nesoucí název Iron Max. Ten má, stejně jako předchozí model, hliníkové nášlapy, upravené sedlo, navíc jsou zde zlaté ráfky a brzdiče.

Yamaha Tricity ABS

Tříkolka Tricity žádnou výraznou změnu nepřinesla a tak je největší novinkou systém ABS, který tomuto skútru dosud chyběl. Pro rok 2016 jsou k dispozici také nové barevné kombinace.


Yamaha Nmax

Skútr, který byl vyroben, aby vyrovnal ve městě stavy s PCX přichází pro sezonu 2016 „jen“ s novými barevnými kombinacemi. Jeho recenzi si můžete přečíst zde.

Autor: Matěj Oliva, Foto: Yamaha