Anketa Motocykl roku 2013 s testovacími jízdami

Již po sedmnácté proběhne populární anketa Motocykl roku vyhlašovaná každoročně motocyklovou sekcí SDA. Co je letos jinak? Přibyly dvě vedlejší sekce čtyřkolek a nově si budete moci vybrané nové modely také sami otestovat!

Pokud je vám alespoň osmnáct let a do 10. dubna 2013 vyplníte hlasovací lístek na adrese ankety www.motocyklroku.cz, můžete letos jako první cenu vyhrát motocykl Honda CBR500R. Připraveno je ale také dalších 14 vedlejších cen.

1. cena: motocykl HONDA CBR500R – www.moto.honda.cz

2. cena: navigace Garmin zümo 350 Europe Lifetime – www.agados.cz

3. cena: sada pneumatik PIRELLI, www.yshop.cz

4. cena: kožená bunda, Bikers Mode

5. cena: integrální přilba AGV K-3 ROSSI ICON, www.yshop.cz

6. cena: Scala Rider Solo, handsfree set CARDO, www.yshop.cz

7. cena: mikina Harley-Davidson, Harley-Davidson Czech Republic

8. – 10. cena: baterie VARTA, Johnson Controls

11. – 15. cena: balíček Castrol, Castrol Lubricants (ČR)

O titul nejlepšího motocyklu z novinek pro sezónu 2013 bude soutěžit celkem 38 strojů, mezi kterými se poprvé objevuje i trojice ATV v kategorii Čtyřkolky s řídítky a trojice strojů side-by-side v kategorii Čtyřkolky s volantem. V jednotlivých kategoriích značky nominují své novinky pro letošní sezónu, kompletní přehled najdete pod tímto odkazem.

Většinu motocyklů v anketě si můžete již za měsíc naživo prohlédnout a hlasovat pro ně na výstavě Motosalon, která se letos koná na výstavišti v Praze Letňanech. Modely označené červeným symbolem „T“ si navíc můžete zapůjčit k testovací jízdě. Při hlasování na internetu si zároveň vyberete jeden z modelů dostupných k testovacím jízdám a příslušný dovozce/prodejce se vám během sezóny ozve s nabídkou termínu a podmínek svezení. Úplné znění podmínek najdete pod tímto odkazem.

Autor: FilipT