fotka

S Hondou PCX na Balkán - expedice startuje!

  • vydáno: 25.7.2014
  • autor: skutrmania.cz

Na velmi odvážnou expedici vyrážíuž zítra mladá dvojice z Liberce (Dagmar Gallyasová a Otto Büchler), která si pro 4300 km dlouhou cestu na Balkán vybrala jako dopravní prostředek novou Hondu PCX 125!

A slovo Novou tu má zvláštní význam. Skútr je totiž opravdu akorát zajetý a cesta je naplánována tak, aby stroj stihl být zpět na servis v 8000 km. Nová Honda má za sebou už i první pád při zkušebních jízdách, ale nic hrozného se jí nestalo, takže na cestu je perfektně připravená.

Cesta povede přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Makedonii, Albánii, Černou Horu, Chorvatsko a Bosnu a Hercegovinu. To je na malém skútru celkem zápřah, kor když přihlédneme k tomu, že dvojice musí být zpět 10.8. Na cestu tedy připadá celkem 17 dní za řídítky. V plánu je ujet cca 250 km za den, což nezní nijak dramaticky, ale zkuste si to každý den na skútru. Jezdit se bude samozřejmě hlavně po okreskách a malých silnicích. Plán první části cesty najdete zde

Žádná expedice se samozřejmě neobejde bez partnerů. A tahle není výjimkou. Přilby LS2 na cestu dodala společnost ASP Group, komunikátory Interphone firma Recall, no a energii na cestu dodává nápoj Fakeer.

Zprávy a fotky z cesty najdete na Skútrmánii, náš web bude celou cestu sledovat, tak držte palce!Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/191317/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 181

Copyright © 2010-2019 Skutrmania.cz