Inzerce


Naším hlavním cílem nejsou vysoké statistiky návštěvnosti, které se v současné době nadvlády internetových vyhledávačů stále více vzdalují reálným počtům opravdových čtenářů. Mnohem více se zaměřujeme na získání většinového poměru relevantních uživatelů, kteří k nám chodí každý den. Na našich webech se proto setkáte s důrazem na analýzu a fundovaný obsah i pro náročnější čtenáře. Důležitými ukazateli pro nás kromě sledovanosti je také ATS (průměrný čas strávený na serveru), míra opuštění stránek a z hlediska inzerentů také poměr zobrazení stránek vůči počtům kliknutí na bannery.

Naše zpravodajství je hodně orientované na tzv. „power users“, tedy odbornou veřejnost a profesionály v oboru motocyklů, kteří následně radí svému okolí v otázkách souvisejících s motocykly, jejich výběrem, opravami i údržbou.

Reklama na našich webech


S dotazy či poptávkou inzerce nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím e-mailu či telefonu. Poradíme s optimálním výběrem reklamních ploch či připravíme mediální kampaň pro váš produkt. Ceník reklamy a pozice reklamních ploch Vám rádi zašleme na požádání.

Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz