O nás


Vítáme Vás na webu společnosti Motomedia s.r.o., která provozuje trojici webů:

  • Motodeník.cz - pro příznivce motorek i profesionály v oblasti motocyklů
  • Skútrmania.cz - zaměřený na skútry všech objemů i zaměření.
  • Quadweb.cz - pro jezdce na sportovních, ATV a Side-by-side.

Pod novou hlavičkou pokračujeme v tvorbě v profesionálního a fundovaného zpravodajství ze světa motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Náš tým má v internetové redakční tvorbě dlouholeté zkušenosti a jména našich redaktorů jsou zárukou kvalitního a objektivního obsahu.

S novou značkou přinášíme nový design, větší důraz na redakční obsah i úzké propojení se sociálními sítěmi a nejnavštěvovanějším motocyklovým projektem v ČR, kterým je skupina inzertních webů Tipmoto. Dále toho jsme navázali úzkou spolupráci s řadou motoristických i freestylových projektů na Internetu i v médiích, což umožní nabídnout náš obsah širšímu okruhu čtenářů.

Recenze nových strojů, služeb i vybavení, online reportáže z důležitých akcí, ucelené a fundované zpravodajství jsou samozřejmostí, pokusíme se ale vždy nabídnout ještě něco navíc. Sledujte naše testy a reportáže a sami si udělejte obrázek o kvalitě a aktualitě informací v porovnání s dalšími weby.
Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/191317/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 181

Copyright © 2010-2019 Skutrmania.cz