fotka

Úspěšný křest našeho webu

 • vydáno: 19.12.2010
 • autor: Motomedia, s.r.o.

Několik měsíců jsme usilovně pracovali na spuštění a důkladném rozjezdu všech tří webů společnosti Motomedia, a teď když je vše hotovo, rozhodli jsme se našim „dítkám“ udělat pořádný křest. Vybrali jsme si k tomu akci se symbolickým názvem I LIKE TO MOVE IT PARTY v sobotu osmnáctého prosince v hudebním klubu Óčko v pražském Kongresovém centru. Podívejte se s námi alespoň na malou fotogalerii a dovolte nám zároveň se trochu představit.

Na pódium jsme vylákali tři „dobré víly sudičky“ pečlivě vybrané mezi hosteskami a tanečnicemi, aby bylo na co koukat. Dále tři „kmotry“ z řad známých tváří světa motorek a motorismu, kteří se zhostili samotného slavnostního křtu.

Jako první nastoupily žluté barvy motorkářského webu Motodeník.cz, které zastupoval šéfredaktor Filip Tichý. Kmotrovské role se ujal nový šéf oddělení BESIP Ministerstva dopravy Ondřej Valenta, který se netají svými sympatiemi k motocyklům a můžeme od něj očekávat tolik potřebnou pomoc při zvýšení bezpečnosti na našich silnicích i pro nás motorkáře.

Od motorek je to jen krůček ke skútrům, konkrétně k modrým barvám Skútrmánie.cz. Vedle Honzy Jupy, zástupce společnosti Motomedia s.r.o., jsme ke slavnostnímu křtu vyzvali Martina Mařase, šéfa největších inzertních portálů pro jednostopé stroje Tipmoto.com a Motoinzerce.cz, se kterými připravujeme další nový projekt. Jaký? Nechte se překvapit...

Mezi motomédia společnosti Motomédia patří také web o čtyřkolkách, provozovaný na doméně Quadweb.cz. Jeho šéfredaktor Matěj Oliva přijal křest od svého kolegy z tištěného média ze stejného oboru, šéfredaktora časopisu Quad Dana Pejzla. Je příjemné vidět, že konkurence nemusí být jen o soupeření, a věřím, že s časopisem Quad také vymyslíme nějaký společný přínos pro čtenáře!

Tímto děkujeme všem spolupracovníkům i partnerům, kteří nás přišli na křest podpořit a pomohli nám naše čerstvě pokřtěné weby pořádně zapít!

Další články z rubriky:

  reklama

  Novinky na SKUTRMANIA.CZ
  Novinky na QUADWEB.CZ
  Novinky na OFFROADWEB.CZ
  Copyright © 2010-2017 Skutrmania.cz