fotka

Nová Yamaha X-max 300

  • autor: TZ Yamaha

Yamaha si zakládá na své modelové řadě s přízviskem Max a šlape do vývoje, co to jen jde. Nyní na trh přichází nový model s kapalinou chlazenou třístovkou - X-max 300!

Předc hozího moelu X-max 250 se prodalo více než 130 000 kusů, což rozhodně není malá porce. Nová třístovka má rozhodně ambice podobná čísla atakovat, i když je teprve na úplném startu. Na designu je patrné tradiční spojení agresivity a elegance, které u Yamahy známe. Skútr používá moderní LED na předku a design rozhodně nemá za následek ztrátu praktičnosti, vždyť pod sedačku se vejdou hned dvě přilby.

Samozřejmostí je už ABS a plnění normy EURO 4, co už ale není tak samozřejmé je systém konrtoly trakce! Motor má 25 koní a objem rovných 300ccm. Se zadním kolem je spojen klasickým variátorem.

Z pohledu jezdce je zajímavá přehledná a obsáhlá palubní deska, přihrádka s USB napájením a další detaily, které při každodenním pohybu po městě rozhodně oceníte.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/317284/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz