fotka

Yamaha Tricity přichází s motorem 155ccm

 • vydáno: 29.5.2016
 • autor: TZ Yamaha

Yamaha tricity přinesla do segmentu tříkolek svěží vítr a ukázala, že ani takový stroj nemusí být bezpodmínečně drahý. Jednoduchá konstrukce, dobré zpracování, zajímavý design a perfektní jízdní vlastnosti udělali z této tříkolky důležitého hráče na trhu. Nyní se do útrob skútru dostane nový motor.

Jde o kapalinou chlazený jednoválec o objemu 155ccm s výkonem 11,1 kW a točivým momentem 14,4 Nm. Pokud tedy neřešíte řidičské oprávnění A1, můžete mít mnohem svižnější Tricity, která nebude mít problém držet konstatntně třícifernou rychlost. Kromě nového motoru dostane Tricity 155 i větší zadní kolo 13" a stejně jako stopětadvacítka už bude k dispozici se systémem ABS a UBS, který distribuuje brzdný účinek mezi přední a zadní kola.

Přepracované je také sedačka, skútr dostal zásuvku na 12V a větší palivovou nádrž, konkrétně na 7,2 litru Naturalu. Nově se na skútru také objeví parkovací brzda s aretací, což je jedna z věcí, na kterou si majitelé nejvíce stěžovali. Skútr bude k dispozici během léta, kdy bychom se měli dozvědět i cenu.

Další články z rubriky:

  reklama

  Novinky na SKUTRMANIA.CZ
  Novinky na QUADWEB.CZ
  Novinky na OFFROADWEB.CZ
  Copyright © 2010-2017 Skutrmania.cz