fotka

Yamaha 04GEN - okřídlený skútr

  • autor: Matěj Oliva, Yamaha

Vymyslet něco nového je v dnešní době čím dál těžší, ale v Yamaze se inženýři opět překonali a ukázali velmi zajímavý koncept, který používá technologii probarveného plexiskla místo klasických plastů.

Koncept se ukázal veřejnosti na výstavě ve Vietnamu, kde jsou skútry samozřejmě více než populární. technologie průhledných plastů má samozřejmě svůj důvod. Skútr totiž využívá důmyslný a hlavně moc pěkný hliníkový rám, který by měl každý vidět. Designéři se ale vyřádili i na dalších dílech skútru jako je sedlo, nebo palubní deska využívající mobilní telefon.

Yamaha bohužel nezveřejnila žádné technické údaje, ale i tak je z fotek vidět mnoho zajímavého. Třeba brzdy, které vypadají na první pohled jako bubnové, ale pod kryty se pravděpodobně skrývají kotouče. Zajímavé jsou také světlomety, nebo odpružení. Třešničkou na dortu je pak možnost zvednout boční průhledné plasty jako muší křídla a ukázat tak, co má skútr pod sukní.

Video

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/329180/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz