fotka

Mahindra chystá skútrový pick-up

  • autor: skutrmania.cz

Evropan se o této značce může dozvědět v podstatě jen díky závodům MotoGP, kde tato indická firma působí a příští rok dokonce s českým jezdcem Karlem Hanykou. Závody jsou ale hlavně marketingovou činností a Mahindra se soustředí hlavně na zemědělskou techniku a malá auta. A právě s těmito produkty chce prorazit v USA. Cestu jí má prošlapat velmi zajímavý elektroskútr.

Oblíbit by si ho mohli především kurýři, nebo rozvozci jídla. Jde o celkem jednoduché vozítko s elektromotorem, tedy je určeno převážně do center měst. Skútr se bude jmenovat GenZe, což značí Generation Z, tedy první, resp. nultou generaci. Je postaven na velkých kolech, má rovnou podlahu, je jednomístný a na místě sedačky spolujezdce najdete na elektroskútr až obrovský přepravní box. Ten bohužel není nijak krytý, ale můžeme předpokládat, že bude k dostání i další příslušenství. Cena v USA by neměla překročit 3000$. Zda se stroj dostane i do Evropy zatím netušíme, ale díky elektrickému pohonu nestojí v cestě emisní limity.

Video

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz