fotka

Do podzimního počasí v oblečení od PSí HUBÍK

 • vydáno: 14.10.2015
 • autor: TZ PSI

Říká se, že špatné počasí na motorku neexistuje, jen špatně oblečený motorkář. O tom, co je na tom pravdy by se dalo dlouze diskutovat, ovšem na to není při končící sezoně čas, takže se raději pojďme podívat, v čem si podzimní ježdění nejlépe užijete!

Začneme odspodu

Každý dobře ví, že důležité jsou správné vrstvy. Nejlépe je samozřejmě začít "jégrovkama", pak rudý právo a přes to vaťák! Tak tohle už máme snad za sebou, takže začneme kvalitním thermoprádlem. To je u firmy PSí designované speciálně pro dámskou i pánskou postavu tak, aby vždy perfektně sedělo. Kromě toho, že vás dokáže zahřát odvádí i pot a udržuje ideální tělesnou teplotu. Na nabídku se můžete podívat zde.

Poručte dešti

Podzim samozřejmě doprovázejí četnější srážky. Opět se tu nabízí varianta výroby sofistikovaného nepromoku z igelitových pytlů, nebo nákupu přebytků ze zrušených skladů CO. To ovšem není to pravé a nejlepší bude nepromok jaký vám nabídne firma PSí Hubík: bunda TOURING a kalhoty TOURING.Pokud se netrefíte do konfekční velikosti, ušijí na míru. Přesvědčte se sami jak spolehlivě díky speciálnímu materiálu, který je prodyšný, a zpracování funguje.

Buďte vidět!

Sychravé počasí, deště a brzká tma není pro viditelnost motorkáře rozhodně ideální. Nebudeme vám nutit reflexní vesty, ale zkuste alespoň reflexní popruhy, které podstatně zvýší vaší viditelnost.

Další produkty a zajímavé nápady najdete na www.psi.eu

Další články z rubriky:

  reklama

  Novinky na SKUTRMANIA.CZ
  Novinky na QUADWEB.CZ
  Novinky na OFFROADWEB.CZ
  Copyright © 2010-2017 Skutrmania.cz