fotka

Koncepty Honda z Tokia – Cub a Grom

  • autor: FilipT, foto: Honda

Na nové modely pro sezónu 2016 si ještě musíme měsíc počkat na oficiální představení na výstavě v Miláně. Jako každý rok ale Honda na domácí výstavě Tokyo Motor Show v předstihu představí řadu odvážných konceptů, kterými naznačuje své směrování do budoucna a testuje reakce veřejnosti a ohlasy případných zákazníků. Letos se v segmentu světě skútrů a mopedů ukázaly dva koncepty Cub a Grom.

Koncepty Honda MSX125

Nástupce Hondy Monkey, který se ve světě prodává jako Honda Grom, se v Tokiu ukázal v krásné úpravě jako café-racer, lehce inspirovaný myšlenou zavedenou modelem Ducati Scrambler? Posuďte sami...

Honda EV Cub Concept a Super Cub Concept

Dvě nové tváře legendárního modelu, který patří k úplně nejprodávanějším strojům na celém světě, a pokud bychom vzali v úvahu i kopie od jiných značek, pak jednoznačně nejrozšířenější jednostopá mašina na světě!

Koncept EV Cub přichází s elektrickým pohonem a díky baterii umístěné pod podlážkou také se slibovanou perfektní ovladatelností vyplývající z nízkého těžiště. Baterii také lze snadno vyměnit, takže jedna může jezdit a druhá být doma na nabíječce.

Honda také ukázala klasický Cub se spalovacím motorem - Super Cub Concept. Starý dobrý Cub s řadou vylepšení a úprav, aby se hodil do moderní doby.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz