fotka

Batoh-bunda JECKT v prodeji

  • autor: FilipT

Zajímavý projekt je ve finále, díky úspěšné internetové kampani Kickstarter se podařilo shromáždit dostatek financí a rozjet výrobu batohu s integrovanou bundou JECKT. Bundu lze navíc snadno navléknout pouhým zatažením za poutka, takže batoh vůbec nemusíte sundavat ze zad.

Za deště tak odpadá otravné sundávání batohu a hrabání ve věcech. a jak je vidět na videu na konci článku, při troše šikovnosti (a odvahy) to jde i za jízdy ;-) V nabídce jsou dva typy batohu City a Sport a řada barevných kombinací. Celou nabídku najdete zde, bohužel cena na úrovni 200 USD i s objednáním a doručením z Hongkongu je zatím docela drsná a většina zájemců si asi počká až na rozšíření prodejní sítě do Evropy a na snížení ceny po prvním návalu "first buyer" kupujících.

Batohy obsahují tuhou ochranu páteře, oddělení pro menší notebook a jsou chytře vyřešené tak, aby oddělení pro bundu bylo zvlášť a nehrozilo namočení obsahu po smotání mokré bundy zpátky do batohu. Prostor pro bundu má navíc odtokový otvor, takže bunda za jízdy má šanci uschnout.

Nejzajímavější je způsob oblékání – za deště jezdec zatáhne za poutka v horní části batohu a vytáhne bundu, kterou si obleče přes ramena a hotovo. Viz následující video.

Video

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz