fotka

Nová kamera GoPro Hero4 Session

  • autor: FilipT

Miniaturní nástupce oblíbené akční kamery GoPro umí v podstatě to samé jako Hero4, ale výrobci se podařilo vše umístit do podstatně menšího a lehčího provedení. GoPro tak úspěšně plní základní tržní zákony výrobců elektroniky – výrobky musí být stále menší a výkonnější ;-)

GoPro Hero4 Session je samozřejmě vodotěsné kamera a i přes kompaktní rozměry dokáže nabídnout delší výdrž, než současný model Hero4 Silver. Na druhou stranu už ale nemá vyměnitelnou baterii, takže už si na výlet nepovezete náhradní nabitou baterku. Nastavení všech voleb a režimů se nyní bude provádět ze smartphonu po spárování pomocí Bluetooth.

Díky o 40 procent nižší hmotnosti než ostatní modely Hero a poloviční velikosti se také hodně rozšířily možnosti uchycení a sníží se vibrace úchytů – a bude možné použít i stávající držáky GoPro. I bez speciálního pouzdra je nová kamera plně vodotěsná a lze se s ní potápět až do hloubky 10 metrů. Kamerka je také symetrická, takže do všech úchytů ji můžete libovolně otáčet a měnit úhly pohledu. I při otočení kamery i s úchytem vzhůru nohama se obraz automaticky přepne a bude nahrávat ve správné orientaci.

Kvalita záznamu je 1080p a s frekvencí 60 f/s, ale pro slow-motion záběry si můžete nastavit také kombinaci 720p při frekvenci 100 f/s. Samozřejmě zůstávají všechny ostatní funkce jako fotografování 8 Mpix, sériové snímání a další

Promo video

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz