fotka

Zámky ABUS na českém trhu

  • autor: Matěj Oliva, Foto: Matěj Oliva, František Chobot, Jan Altnerskutrmania.cz

Když jde o pocit bezpečí, je dobrá ochrana k nezaplacení. Ano, tohle znělo trochu jako z reklamy na vložky, ale v našem světě to platí úplně stejně. Motorky a skútry je mnohem snazší ukrást, než auto a nepřeju vám zažít ten pocit, když si uvědomíte, že přece stála zaparkovaná tady.

Mezi nejlepší značky zámků a zabezpečení obecně patří německý ABUS, který je i na našem trhu už od roku 1993. Letos se dočkala firma změny a bude spadat pod německou centrálu, což by konečnému zákazníkovi mělo přinést širší nabídku produktů a lepší zákaznický servis.

Sponzor článku: ABUS http://www.abus.cz/

Ano, i u zámků můžeme mluvit o následném servisu, protože s ABUSem si kupujete ty nejlepší produkty u kterých lze třeba dodělat další klíče, vyrobit několik zámků se stejným klíčem, atd.

Jen pro zajímavost, kromě motocyklového a cyklistického segmentu, který je pro ABUS velmi důležitý se tato firma zabývá celou řadou dalších systémů. Mezi ně patří třeba zámkové vložky, uzamykatelné okenní kliky, bezpečnostní kamery, alarmové systémy, nebo sortiment pro bezpečnost dětí. Nemalou divizí jsou také cyklistické přilby.

V rámci představení nové koncepce společnosti ABUS v ČR bylo představeno i nové logo, jak můžete vidět na fotkách tématické zaměření mu rozhodně nechybí. Umístěno bude na adrese showroomu na Praze 4, kde jsou i kompletní sklady a stroje na výrobu klíčů.

Skladem tu najdete kompletní sortiment ABUS a ten rozhodně není malý. Jen v motocyklové sekci jsou to stovky zámků, některé i ve více barvách. Pokud si nevyberete tady, tak už nikde.

V příštích týdnech pro vás chystáme několik recenzí zámků ABUS, některé velmi praktické, takže se těšte. A dbejte na bezpečnost!

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz