fotka

Novinky ze světa... kufrů Givi

  • autor: skutrmania.cz

Hlavní novinkou je nová generace té nejluxusnější a největší a nej... prostě řady GIVI MAXIA. Pod plným názvem GIVI V 56N Maxia 4 se skrývá už o čtvrtá generace topcase o objemu 56 litrů s hliníkovými kryty.

Pokud při hledání té správného sady zavazadel na skútr budete neustále stupňovat své nároky, nevyhnutelně skončíte u kufru V56 Maxia 4, u které máte jistotu, že v nabídce dovozce www.motosp.cz najdete montážní sadu i plotnu na každý stroj. Už při koupi, ale klidně i po pár letech, si pak můžete přiobjednat horní zahrádku na odložení svršků za horka, vnitřní tašku do kufru, dvojité brzdové světlo pro bezpečnější jízdu, zádovou opěrku pro spolujezdkyni, otevírání dálkovým ovládáním. Kufr je vybaven systémem Monokey, takže pokud koupíte celou sadu, bude vám na všechny kufry stačit stejný klíček.

GIVI V 56N Maxia 4 je k dispozici ve čtyřech provedeních. Verze V 56N a V 56NT jsou vybaveny hliníkovým horním víkem, dále je v nabídce s červenými nebo čirými odrazkami nebo s víkem plastovým s karbonovým vzhledem. A pokud vám to nestačí, můžete si objednat i výměnné horní barevné víko CV47.

Givi V40N černý 2015

Další novinka – topcase o objemu 40 litrů, tj na jednu integrálku nebo dvě skútrové přilby. I tady lze doobjednat opěrku pro spolujezdkyni.

Givi B360N černý 2015

Topcase pro jednu přilbu, ke kterému si můžete přiobjednat brzdové světlo. Plotna dodaná s kufrem slouží k uchycení na stávající nosič skútru či motocyklu.

Givi 11.1 AIR JET

Značka Givi se proslavila nejen svými kufry a zavazadly, ale umí i dost vymakané přilby v poutavých designech a barevných kombinacích. Příkladem je další novinka 2015, model otevřené přilby Ait Jet s horními větracími průduchy. Jet má 2 plexištíty, jedno čiré tvrzené, druhé menší tmavé proti slunci, každé je ovládáno samostatně. Vysoce komfortní výstelka je výměnná, antialergická, vypratelná a hmotnost jen 1250 gramů.

Zajímavý design se hodí od skútru přes cruisery až po café-racery a naším tipem je buď bezpečná svítivě zelená, díky které vás nikdo v provozu nepřehlédne, nebo atraktivní vojenská zelená, díky které vás nepřehlédne žádná slečna po zastavení u kavárny ;-)

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz