fotka

Nová Honda SH300i 2016 prodej zahájen

  • autor: FilipT, TZ Honda

Řada SH model je etalonem v kategorii štíhlých výkonných městských skútrů a s třístovkovým jednoválcem dokáže na kvalitní silnici nabídnout i pořádně sportovní svezení a "vyprášit kožich" leckterému maxiskútru i sportovnímu autu. Tento skútr totiž dokáže na tachometru vyhnat ručičku až na 160 km/h. A pro sezónu 2016 navíc dostává pár dalších vylepšení. Tento model je k dispozici ve verzi s ABS a topcasem za zákaznickou cenu 134 900,- Kč. Dostupné barevné varianty jsou perleťová bíla, stříbrná metalíza, matná šedá metalíza a červená siena.

Po designové stránce přibyly ostřejší linie diodových světel vepředu i vzadu, po stránce komfortu pak bezklíčové odemykání skútru Honda SMART Key System – stačí, aby řidič měl klíček v kapse a byl v dosahu cca 2 metrů od skútru a může si odemknout sedlo, řízení i kufr. Bezpečnost zase podporuje dvoukanálový systéme ABS.

Jednoválcový motor dostal posílení krouťáku v nízkých otáčkách a spolu s novou technologií sníženého tření by se to mělo projevit ještě razantnějším odpichem při rozjezdu z křižovatek. Právě pro tuto vlastnost je třístovka SH jedničkou v prodejích na italských a španělských trzích, kde se na každé křižovatce sjíždí desítky skútrů a hodně záleží na akceleraci. Díky inovacím se také snižuje spotřeba a navíc i snižují emise, takže tento model jako první splňuje normu Euro 4.

Nové SH300i nyní nabídne i větší podsedlový prostor. Konstruktéři prodloužili zadní část, takže se maličko prodloužil i rozvor na 1438mm. Pod sedlo se tak i přes použitá vysoká kola vejde otevřená přilba a o něco se změnila také jízdní pozice se vzpřímenějším posazem.

Nový model 2016 bude dostupný od září 2015, takže pokud již uvažujete nad nějakým opravdu stylovým dárkem pod stromeček...

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz