fotka

Peugeot Vivacity ve verzi RS

  • autor: FilipT

Milovníci skútrů značky Peugeot se mohou těšit na speciální sportovní edici modelu Vivacity RS. V matově šedé barvě a se speciálními 12” koly z černé slitiny s vysoustruženými boky vypadá hodně k světu.

V odpovídající barvě jsou i přední vidlice, tlumič výfuku dostal chromovaný kryt a sportovní sedadlo je prošité kontrastní šedou nití, k tomu designéři přidali zadní madlo z černého hliníku. Výsledkem je nádherný stroj pro "fajnšmekry".

Pohonnou jednotkou je shodný čtyřdobý jednoválec jako u standardního provedení Vivacity s výkonem 8,2 k. K dispozici je zavazadlový prostor 22 litrů pod sedlem na uložení přilby a specialitka tohoto modelu – 13litrová schránka pod přední kapotáží, kam se dostanete po odklopení předního krytu. Zde je umístěna i 12V zásuvka.

Palivová nádrž na 7,35 l je ukrytá v podlážce skútru, což přispívá k nižšími těžišti a následně i lepší ovladatelnosti, zároveň díky nízké spotřebě i velkému dojezdu kolem 300 km.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz