fotka

Motosalon v Letňanech 2015 ve znamení skútrů

  • autor: FilipT, foto: autor, František Chobot

Skútry zaujímají důležité místo v každé větší expozici – podívejte se s námi na pár nejzajímavějších modelů a novinek pro sezónu 2015. Inovované PCX, Nové Kymco Like, tradiční Vespy...

Na nový hit od Hondy – model Honda Forza, jsme si museli ještě počkat, výstavní kousek dorazil ze zahraničí až večer, proto jsme museli použít archivní fotky:

Tříkolový skútr již dnes nabízí celá řada značek, Quadro jde o krok dál a přidává druhé kolo i dozadu. Konstrukce i design předku vychází ze stávajícího Quadra 350D, ovšem zadní náprava je úplně z jiného světa. Jiná konstrukce si vyžádala přesun motoru do centrální části skútru, odkud je výkon posílán na zadní kola z diferenciálu pomocí dvou ozubených řemenů.

To hlavní ale letos je na parkovišti před branami, kde probíhají zkušební jízdy skútrů značek Yamaha, Honda, Kymco, Quadro, Aprilia, Piaggio a Vespa. Stačí se přihlásit, půjčit si připravenou přilbu a můžete si dát pár koleček po parkovišti a porovnat si na vlastní kůži modely, které zvažujete ke koupi na letošní sezónu.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz