fotka

EICMA Miláno – Polini, Stage6, Malossi

  • autor: Matěj Oliva, Foto: Matěj Oliva, Filip Tichý

Výstava není jen o skútrech, ale i vybavení, doplňcích, přilbách a také o tuningových dílech. V Itálii samozřejmě nemohly chybět největší odborníci na tuto tématiku.

Polini

Tradičně modrobílý stánek představila firma Polini. Kdormě minibiků, minioffroadů tu nechyběly samozřejmě skútry. Vedle na závody připravených strojů Vespa, Aerox nebo Malaguti tu bylo k vidění několik naladěných maxiskútrů jako Yamaha T-max. Ty se stále častěji stávají terčem ladičských firem a v řadě zemí již mají své závody.

Malossi

Konkurence od Malossi samozřejmě nemohla zůstat pozadu a připravila řadu doplňků a vystavila i své kompletně upravené stroje, na stánku byly k vidění variátory, válce, kliky a další doplňky.

Stage6

O něco komornější, ale o to zajímavější expozici předvedla Stage6. Na stánku této firmy byla k vidění krásná Aprilia SR50 i mnoho dalších doplňků. Velký zájem budily podvozkové a brzdové komponenty, nebo třeba vystavený naladěný variátor. Velice zajímavým počinem byl také dvouválcový skútrový dragster v úpravách Stage6.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/317284/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz