fotka

Evelo Omni Wheel

  • autor: FilipT

Tak z tohoto vynálezu asi nebudou mít výrobci skútrů velkou radost. Chytré řešení, které vám za pár korun z vašeho bicyklu udělá elektrický dopravní prostředek.

Evelo Omni Wheel totiž půjde osadit prakticky na každé jízdní kolo, a to prakticky stejně snadno, jako je samotná výměna předního kola. A protože většina dnešního bicyklů má rychloupínák, změna na elektroskútr může být hotový za minutu, pak stačí jen uchytit ovládací kabel.

Celý systém je vybaven malým ovladačem, který si po zastavení můžete dát do kapsy. Na ovladači si nastavíte úroveň asistence při šlapání a dozvíte se zde rychlost i stav baterie ukryté v předním kole.

Standardní verze kola Evelo Omni Wheel zvládne 40 km pomocného šlapání, s větší baterií lze dojezd prodloužit až na 64 km. Ovšem jezdit si jen tak bez šlapání nejde, jde pouze o pomocníka. A to nejlepší nakonec? Prodejní cena je přibližně poloviční ve srovnání s koupí nového elektrokola – a umožní vám využít bicykl, který máte v garáži.

Video

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/329180/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz