fotka

K2MOTO nová prodejna Kawasaki a Kymco v Praze

  • vydáno: 17.12.2014
  • autor: skutrmania.cz

Na Harfě jen kousek od Sazka arény se právě otevřela nová prodejna motocyklů Kawasaki, skútrů Kymco a motocyklové výbavy HJC, RST a Givi. Zajeli jsme se podívat na slavnostní otevření a nestačili jsme se divit.

Ne velké ploše bývalé tovární haly během měsíce vyrostl opravdu důstojný showroom o celkové ploše 600 m2, který hostí největší prodejnu Kawasaki v České republice a je navržen v hodně vydařeném industriálním stylu s designovými prvky oficiálního designu showroomů Kawasaki. V části prodejny dostaly prostor skútry Kymco a naproti nim se ještě připravuje otevření další značky zaměřené do terénu.

Velmi důstojné podmínky získaly také značky z oboru motocyklového příslušenství. Přilby HJC, oblečení RST a doplňky Givi doplní bohatý sortiment zastupovaný dodavatelem Motopoint. A právě díky spojení s Motopointem na otevření prodejny přišel také Michal INDI Dokoupil. A další závodnice, Veronika Hankocyová, je vedoucí této prodejny, takže při výběru motocyklu či příslušenství budete opravdu ve zkušených rukou.

Dobrou zprávou pro majitele Kawasaki ale i dalších značek je také plánovaný prostor pro velký zastřešený motobazar, ale hlavně velkorysé servisní zázemí se zkušenými mechaniky – vždyť bazar a servis budou dohromady mít také skoro 600 m2!

Adresa nové prodejny je Pod Harfou 4, Praha 9 a najdete ji jen kousek od Sazka Arény. Výhodnou je i bezplatné a bezproblémové parkování, takže až vyrazíte do Prahy na koncert, nezapomeňte se zastavit omrknout nové Kawasaki! www.k2moto.cz

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/191317/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 181
    
    Copyright © 2010-2019 Skutrmania.cz