fotka

Novinky Yuki dorazily do ČR

  • autor: TZ YUKI

Dlouho očekávaná dvojice novinek od Yuki dorazila na prodejny a konečně se tak mohou dostat ke svým zákazníkům. Jedná se o zbrusu nové supermoto se vstřikováním paliva a novou stopětadvacítku City, samozřejmě z kategorie skútrů.

Druhý jmenovaný stroj nás zanedlouho čeká v testu, takže se nechte překvapit, jaké dojmy z noviky budeme mít. Zatím jen pár čísel - 125ccm, 5,7 kW, chlazení vzduchem, nádrž na 6 litrů, 13" kola a hlavně cena 27 990,- s DPH.

Druhá novinka patří do kategorie motorek, ale do města se szatraceně hodí. Motard v moderně střižených plastech s jednoduchou dvěpade chlazenou vzduchem bude ideální pro začínající i zkušenější jezdce toužící po lehké a dobře ovladatelné motorce. Motor je plněný vstřikováním a má výkon 14kW. Stojí na 17" drátěných kolech, která brzdí kotoučové brzdy. Za cenu 59 990,- celkem zajímavá věc.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz