fotka

Honda PCX 2014 v prodeji

 • vydáno: 14.4.2014
 • autor: TZ Honda

Mimořádně populární model v segmentu 125 ccm skútrů, kterého se od jeho prvního uvedení na trh v roce 2010 v České republice prodalo přes 2400 kusů, nyní přichází k autorizovaným prodejcům Honda. O jeho inovaci jsme již psali v tomto článku.

Modelový ročník 2014 prošel řadou změn, aby svým zákazníkům mohl nabídnout ještě více potěšení a užitku. Mezi klíčové změny u ročníku 2014 patří ještě nižší spotřeba paliva, kdy na jeden litr paliva lze ujet 47.4 km a také větší palivová nádrž (8L), na kterou lze dojet přes 375 km! Levá kapsa je oproti předchozí generaci zvětšena a snadno pojme láhev vody a také se zde nachází 12V adaptér pro dobití mobilního telefonu.

Motor o objemu 125ccm se vstřikováním paliva disponuje automatickým vypínáním při zastavení skútru - tento systém je možné libovolně zapnout či vypnout. Zcela nový design s duálním LED světlometem dodávají modelu moderní, atraktivní vzhled.

Skútr lze řídit s řidičským průkazem skupiny B což představuje příležitost pro široké spektrum jezdců, kteří uvítají jednostopého společníka do ucpaných ulic měst či jen pro občasnou vyjížďku. PCX125 je nabízen v šesti atraktivních barevných variantách, jeho doporučená cena je stanovena na 69 900 Kč včetně DPH a první kusy se na showroomech autorizovaných prodejců objeví 17.4. 2014.

Model bude také možné vyzkoušet u jednotlivých prodejců v rámci předváděcích jízd. Také je možné jej vybavit širokou nabídkou příslušenství, například vyšším předním štítem, praktickým kufrem a řadou doplňků, které podtrhují osobitý design skútru.

Další články z rubriky:

  reklama

  Novinky na SKUTRMANIA.CZ
  Novinky na QUADWEB.CZ
  Novinky na OFFROADWEB.CZ
  Copyright © 2010-2017 Skutrmania.cz