fotka

Od 2014 jsme na Vrbovce!

  • autor: Motomedia, s.r.o.

K novému roku jsme si kromě nového designu nadělili ještě jeden dárek, a tím jsou nové kanceláře a ateliér Motomedia v motocentru Vrbovka v Praze Braníku.

Na Vrbovce jsme kromě „dobré motorkářské“ adresy našli hlavně zázemí pro nový fotoateliér - díky vysokým stropům konečně máme stěnu s rolovacím pozadím, po které naši fotografové tak dlouho toužili.

Kancelářský kout jsme omezili na minimum, mnohem větší pozornost jsme věnovali zasedací části lehce laděné v retro stylu. Tady jsme si kromě důstojného místa pro renovovanou Jawu dopřáli stylové sezení z autosedaček z Chrysleru. A když už jsme se inspirovali TopGearem, brzy dojde i na vybroušený osmiválec jako podstavec konferenčního stolku ;-)

Až budete mít cestu kolem, určitě se zastavte na kus řeči, najdete nás podle těchto pokynů. Z horního parkoviště vejdete do bočních dveří hned vedle vchodu do Y-Shopu, vyjedete výtahem do druhého patra a zde už vás přivítají naše dveře s nepřehlédnutelným nápisem Motomedia...

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/317284/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz