fotka

Nová kolekce oblečení SPEEDS

  • autor: TZ MSA Weiden

V loňském roce představila značka SPEEDS svoji úspěšnou kolekci kvalitního motooblečení. Letos byla tato řada oděvů rozšířena o další dvě sportovně laděné bundy a v sortimentu se objevily také sportovní kalhoty. Všechny novinky přesvědčí svojí prémiovou kvalitou a vynikajícími detaily, při zachování velmi příznivých cen!

První letošní novinkou je bunda označená SPEEDS Drive Neon. Jak již název napovídá, je nová bunda opatřena výraznými reflexními vložkami, které zajišťují lepší zviditelnění řidiče v silničním provozu a zároveň jsou také velmi žádaným prvkem současné generace bikerů.

Druhou novinkou je komfortní krátká bunda SPEEDS Cruise sahající do pasu, jež je velmi vhodná ke kombinaci s novými, robustními kalhotami SPEEDS Tour. Atraktivitu novinek SPEEDS ještě zvyšuje fakt, že vedle dříve nabízených velikostí v rozmezí S – XXXL jsou obě novinky dostupné také v maximální velikosti 4XL!

Všechny tři nové produkty ze sekce SPEEDS oblečení jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu DURATEX, který hravě odolává větru i dešti a díky speciální membráně BRITEC zajišťuje oblečení SPEEDS dokonalou prodyšnost. Praktické jsou vyjímatelné, zateplené vnitřní vložky, a to jak u bund tak u kalhot SPEEDS Tour. Vysokou míru bezpečnosti podporují reflexní 3M Scotchlite prvky a měkké CE protektory, splňující normu EN 1621-1/Level 1. Bundy SPEEDS Drive Neon a SPEEDS Cruise dále nabízí promyšlené detaily jako odolné pásky se suchými zipy pro nastavení velikosti na zápěstí, v pase a na krku, či výrazné větrací otvory SPEEDS Air Windows, jež zajišťují dokonalou regulaci větrání během horkých dnů.

Krátká bunda SPEEDS Cruise a kalhoty SPEEDS Tour mají navíc na rizikových místech (lokty, ramena, kolena, lýtka a stehna) vyztužené vložky z nylonu Dobby 1200D. Bunda nabízí v přední části vodotěsnou kapsu na dokumenty s ventilačními zipy a robustní spojovací zip ke kalhotům SPEEDS Tour. Praktickým detailem kalhot jsou odnímatelné šle, jež v podstatě volně doplňují možnost propojení kalhot s bundou pomocí robustního zipu. Jak již jména novinek z kolekce SPEEDS napovídají, nové kalhoty SPEEDS Tour se ideálně hodí ke kombinaci s již známou a mezi bikery oblíbenou cestovní bundou SPEEDS Tour. Kombinovat je však samosebou můžete i s ostatními bundami z kolekce značky SPEEDS: Cruise, Neon, Tour a Drive! Cenová hladina byla opět nastavena velmi příznivě, novinka SPEEDS Drive Neon je k dostání již za 2.975,- Kč, atraktivní, sportovně laděný model SPEEDS Cruise pořídíte za 3.475,- Kč a komfortní kalhoty SPEEDS Tour stojí 3.225,- Kč. Další informace obdržíte na www.speeds.eu.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz