fotka

Intermot Kolín - Motowell

  • autor: Matěj Oliva, Foto: Autor

Na našich silnicích se nováček z Maďarska usadil velice rychle, především díky populárnímu modlu RS, který se stal také naším redakčním vozidlem. V Kolíně se představil v novém faceliftu a dostal k sobě i jeden zbrusu nový model.

RS 50 2T

RS bylo již od počátku výstředním strojem. LED osvětlení přední části ala Audi všude budilo pozornost, stejně jako sportovně střižené křivky tohoto stroje. Za očekáváním nezůstával ani kapalinou chlazený výkonný jednoválec, který skútr po otevření bez dalších zásahů rozpohyboval k hranici 100km/hod. Ve své evoluci se stroj dočkal nového zadního světla, kde klasické žárovky nahradilo LED osvětlení a nový design. Změnami prošlo i barevné provedení. Skútr je celkově hranatější a zejména v zadní části převládají ostře řezané tvary.

Grogen City

Hodně odvážným, až futuristickým designem se uvedl další z řady padesátkových skútrů od Motowellu. Pod kapotami se ukrývá vzduchem chlazená dvoutaktní padesátka. Všechna světla, která na skútru najdeme jsou osazena LED a je celkem jasné, na jakou skupinu jezdců tento stroj útočí. Mladým řidičům by měla vyhovovat i cena, která bude nižší než u modelu RS.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz