fotka

Kawasaki J300 v Miláně?

  • autor: FilipT

Italskými weby proběhla krátká zpráva o tom, že se v ulicích Milána právě natáčí první spoty skútru J300, kterým by Kawasaki údajně měla rozšířit svoji produkci i do této kategorie. Žádné snímky ani potvrzení ale zatím nejsou k dispozici a na webu koluje pouze fotomontáž italského nadšence Oberdan Bezzi.

Podle kusých zpráv se má za měsíc na výstavě EICMA v Miláně představit model J300, sportovně laděný maxiskútr. Jediný technický údaj hovoří o jednokotoučové přední brzdě, která je však osazena snímačem ABS.

Značka Kawasaki je jen malou součástí obrovského průmyslového koncernu, který vyrábí velké stroje, lodě i lokomotivy a až dosud se soustředila pouze na motocykly, čtyřkolky a vodní skútry. Zařazení skútrů do její nabídky by mělo svoji logiku. Až dosud Kawasaki nabízela jen dva modely skútrů výhradně v jižní Asii, oba přitom byly spíše rebrandované modely s místní výroby - šlo o moped Curve 125 a malý skútr Edge 125 - viz foto níže.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz