fotka

LML Tristar s homologací

  • autor: FilipT

Pokud byste zatoužili po skútru se sajdkárou, máme pro vás dobrou zprávu. Ve Francii se podařilo homologovat skútry LML s přívěsným vozíkem a pod názvem Tristar budou v nabídce v motorizacích 125 a 200 ccm.

Homologaci zajistil francouzský dovozce značky LML, společnost Héritage Import, která dováží také značky Royal Enfield a Ural, takže má se sajdkárami dost zkušeností. Tuhá samonosná ocelová karoserie převzatá ze skútrů Vespa snese velké zatížení a nekroutí se ani při osazení sajdou.

Samotná sajda je vyrobená ze sklolaminátu a podařilo se navrhnout speciální „bachratý“ tvar, který se hodí ke křivkám Vespy (LML). Stylová retro souprava s motorem 125 ccm, kterou můžete řídit s řidičákem na auto, přijde na 6 tisíc Eur, se silnějším motorem zaplatíte ještě o pět set euro více. Při tom máte navíc na vybranou mezi poloautomatickou převodovkou a provedením s variátorem.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz