fotka

Vespa World Days 2013 z belgického Hasseltu

  • autor: FilipT, foto: Ludo Mariën

Každý rok se nadšenci a majitelé italských skútrů Vespa sjedou na celosvětovém srazu. Ten letošní se konal v Belgii, kam dorazilo celkem 2300 skútrů Vespa z celkem 173 klubů!

Nejvíce účastníků letos logicky přijelo z hostitelské země - 722 přihlášených Belgičanů, hned za nimi 408 německých Vespařů, dále 318 Italů... Již tradičně patřil mezi nejvzdálenější účastníky klub z Petrohradu, který po vlastní ose urazil vzdálenost 1700 km! A ještě než se pustíte do procházení fotek, podívejte se na pěkné promo video, které pořadatelé před akcí připravili.

Čtyřdenní festival nabídl celou řadu zajímavých výletů, koncertů, soutěží i vystoupení. Přinášíme fotogalerii toho nejzajímavějšího včetně soutěže Vespa Trophy, kterou letos vyhrál italský Vespa Club de Sirmione. A teď už se podívejte, co všechno se dá v rámci takového festivalu uspořádat!

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz