fotka

Honda Ruckus Custom

  • autor: FilipT

Nejen Vespy mají své fanatické následovníky, hodně kultovním strojem je také třeba Honda Zoomer, v Americe pojmenovaný Honda Ruckus. Mrkněte s námi, jaké úžasné výtvory staví dílna s všeříkajícím názvem Rucksters.

Základem je klasický Zoomer s motorem 49 ccm, a jeho silueta je na těchto stavbách stále poznat. Jinak ale tyto skútry sklouzly do stylu chopperů nebo možná dragsterů. Jezdci v Kalifornii a na Floridě již tradičně hledají stroje, kterými by se odlišili a užili si jízdy na něčem opravdu výjimečném. A to jim Ruckstery opravdu poskytnou.

Stroj s názvem The LV Project oslavuje známou módní značku i návrháře jménem Louis Vuitton a vznikl ve spolupráci dílny Rucksters a tunerského ateliéru BTX Industries. Ti dodali i podstatně živější motor - 150 ccm GY6. K tomu přidali karburátor Mikuni TM28, výfuk Yoshimura....

Stroj v barvách Champagne hned zaujme pořádným zadním kolem. A odkud takové kolo vzali? Inu z golfového vozíku... Co říkáte na podobnou „kulturu“? Dílna Rucksters přitom tyto stroje vyrábí na zakázku v řadě dalších barvách a provedeních.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz