fotka

Nové rukavice SPEEDS

  • autor: TZ MSA Weiden, duben 2013

Značka SPEEDS rozšířila svou dosavadní kolekci rukavic o nové rukavice. Nyní má značka SPEEDS kompletní sortiment pohodlných rukavic do každého počasí!

Letní rukavice SPEEDS Protect, X-Way a Street

Letní kolekce rukavic SPEEDS nabízí tři modely: „Protect“, „X-Way“ a „Street“; všechny se vyznačují širokou výbavou, detailním zpracováním a v horkých dnech příjemně větrají. Prémiové rukavice Protect zaujmou především svým černobílým designem, který zvýrazňují karbonové ochranné prvky kloubů. Také model X-Way je vybaven tímto ochranným prvkem z lehkého karbonu, jeho design je však vyveden v decentní kombinaci černé a antracitové barvy. Oba tyto modely mají výrazné zesílení malíkové hrany. Decentní model Street je vyroben v puristické černé barvě.

Celá kolekce má společné provedení z pravé kůže a solidního strečového materiálu, rukavice jsou vybaveny vložkami z material MESH, aby výborně větraly, anatomicky tvarované prsty zaručují prvotřídní úchop. V neposlední řadě je třeba zmínit vložky z Keprotecu na exponovaných místech a suchý zip na zápěstí. Letní rukavice „Protect“ stojí 1.125,- Kč, model „X-Way“ je nabízen za 699,- Kč a model „Street“ pořídíte již od 625,- Kč. Doplňující informace najdete na www.wpeeds.eu.

Nové rukavice SPEEDS „Snow“

Kromě letních rukavic nabízí značka SPEEDS nyní také poněkud netradiční produkt: jsou to nové zimní rukavice „Snow“. Odolný materiálový mix nylonu a měkčené kůže umožňuje navzdory silné vnitřní výplni rukavic dostatečnou pohyblivost a cilivost potřebnou k jízdě na motocyklu.

O efektivní ochranu před deštěm a chladem se stará speciální membrána s označením HIPORA. Aby ruce neprochladly ani při teplotách pod bodem mrazu, jsou tyto zimní rukavice vybaveny výstelkou z lehkého Polyfilu a také dlouhým nápletem s možností nastavení. Praktický suchý zip na zápěstí zajišťuje pevnou pozici. Nové rukavice SPEEDS „Snow“ jsou k sehnání u prodejců za 875,- Kč.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz