fotka

Výstava skútrů v OC Šestka

  • autor: TZ OC Šestka

Obchodní centrum Šestka hned vedle letiště Ruzyně bude až do 5. května hostit největší výstavu skútrů v ČR. Kromě historických ale i moderních skúrů uvidíte plochodrážní motorky, čtyřkolky, závodní stroje z Dakaru i nejnovější modely elekroskútrů a elekrokol. Po celou dobu akce budou probíhat závody, různé soutěže a hlavní cena je skútr. Pro nejmenší jsme připravili dětské dopravní hřiště.

Malý, velký, elegantní, sportovní, italský, český, barevný, černý, mladý, starý, závislost na celý život … nejde o kritéria pro výběr ideálního partnera – i když ani to není vyloučené. Jedná se o skútry! Kdo by neznal tradiční skútry značky Vespa, které si získaly oblibu po celém světě. Nebo snad tíhnete k elegantním českým Pionýrům? Nejen moderní a historické skútry, ale i plochodrážní motorky, čtyřkolky, motorky závodů Dakar, elektroskútry, elektrokola a mnoho dalšího budou k vidění na největší výstavě skútrů v ČR, která se bude na přelomu dubna a května konat v našem obchodním centru.

Skútry mají jednu úžasnou vlastnost – na rozdíl od silnějších motorek si získaly širší oblibu i u žen. Ty berou tyto stroje jako součást své image, módní doplněk a elegantní způsob dopravy v teplých měsících. Nejen pro ně, ale i pro jejich drahé polovičky a ratolesti jsme připravili výstavu, která v rámci své filozofie opět myslí na všechny. Kromě výstavy sedmdesáti rozličných motorových strojů, zde budou probíhat firemní závody, jízdy v párech i pro jednotlivce a pro nejmenší bude připraveno dopravní hřiště.

Ať už tedy jste majitelem jednoho z těchto dvoukolových krasavců, nebo vás jen zajímá, co je to pomalý sprint, přijďte se podívat mezi 25. dubnem a 5. květnem do OC Šestka na Skútr show. Celou akcí bude provázet Standa Berkovec – milovník motorek a skútrů.

Mimo samotné výstavy budou přichystány závody pro firmy, které v rámci jízdy týmů mohou svou společnost také propagovat. A nejen to, mohou této akce využít i jako teambuildingu – soutěžit se totiž bude ve 4členných týmech, které se mohou probojovat až do finále, kde se pojede o skútr v hodnotě 40 000 Kč a další hodnotné ceny. Ale zúčastnit se samozřejmě mohou i týmy nefiremní!

Šestka myslí na rodinu, to je už poměrně známá věc a ani v případě této akce tomu nebude jinak. Pro rodiče bude připravena jízda párů. Muži budou jezdit na čas, ženy pomalu a zručně a společně pak projedou trať opět na čas. Ti nejmenší mohou buď bouřlivě povzbuzovat své rodiče, nebo se sami mohou zdokonalovat na dopravním hřišti, které pro ně bude připraveno Policií ČR.

Kdo přijde do obchodního centra sám, také se nudit nebude. Pro jednotlivce bude připraven pomalý sprint – jízda zručnosti. Pomalá jízda znamená v tomto případě nikoliv prohru, ale naopak větší šanci na vítězství! Bude se jezdit mezi kužely, přes překážky, na řadu přijde i oblíbené parkování – jak jinak než přesné.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz