fotka

Quadro snižuje cenu tříkolového modelu

  • autor: TZ - Kymco

Pro řidiče aut začíná nový rok pozitivně: tříkolový skútr Quadro 350 D, který lze řídit s řidičským oprávěním na osobní automobil, je od ledna 2013 k dostání za 157.999,- včetně dopravného a vedlejších nákladů. Tento inovativní skútr, který byl vyvinut skupinou Marabese design, je tedy nyní o téměř deset tisíc výhodnější. Nejmarkantnějším znakem na skútru Quadro 350 D je u Marabese design vyvinuté jedinečné zavěšení předních kol s pneumaticko-hydraulickým závěsem. Toto řešení nabízí vysokou porci bezpečí i při velkých náklonech. Quadro 350 D přináší spoustu motorkářské zábavy i pro řidiče automobilů.

Italský výrobce Quadro Technologie – dceřinná společnost renomovaného designového a vývojového centra Marabese – startuje s modelem Quadro 350 D cenovou ofenzívu. S okamžitou platností nastupuje tento model do prodeje s novou cenou 157.999,- Kč. To je skoro o desetitisícová výhoda oproti loňsku. Každý, kdo má řidičské oprávnění na automobil, smí zároveň řídit tento třílkolový skútr. Kromě toho Quadro plánuje tento rok uvést ještě na trh čtyřkolovou variantu tohoto vozidla.

Quadro 350 D je namísto klasického mechanického závěsu vybaveno fascinujícím pneumaticko-hydraulickým závěsem, zvaným též HTS. Jeho tři plynem a olejem plněné písty vyrovnávají, stejně jako plynový podvozek v luxusních automobilech, optimálně nerovnosti na vozovce a dovolují při jízdě motocyklové náklony až 40 stupňů. Dokonce i rozdílné výškové úrovně tento systém vyrovnává s nečekanou samozřejmostí, jako například mezi vozovkou a zvýšeným obrubníkem. Spolu se třemi koly tak nabízí maximum stability a bezpečnosti, tak že i na mokré nebo nerovné vozovce lze využívat maximálních náklonů, což se dvěma koly vůbec není možné.

Toto inovativní městské vozidlo má jednoválcový motor o objemu 313 ccm a výkonu 15,4 kW (21 koní), maximálka je ca. 120 km/h a má kotoučové brzdy na všech třech kolech. Distribuci modelu QUADRO 350 D zajišťuje MSA Motor Sport Accessoires GmbH se sídlem v bavorském Weidenu.

Mnoho dalších informací obdržíte na www.quadro-vehicles.cz

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz