fotka

BMW Road Show a C650

  • autor: FilipT, foto: Jan Altner

Láká vás nový maxiskútr BMW C650 Sport nebo GT? Pak se zastavte u nejbližšího dealera BMW Motorrad domluvit si projížďku v rámci dubnové BMW Road Show.

První roadshow proběhla o víkendu v Praze Inveltu a novináři měli možnost celou testovací flotilu čítající jedenáct strojů projet již v pátek odpoledne. Hlavním hitem bylo sedm exemplářů nového motocyklu BMW R1200GS, ale vedle motorek stál připravený i maxiskútr BMW C650 Sport.

Měli jsem tak perfektní příležitost vyháhnout na společnou projížďku nový model cestovního motocyklu BMW F800GT a již zmíněný skútr BMW C650 Sport. Oba jsou poháněné řadovým dvouválcem, oba v bílé barvě, oba jsme vyzkoušeli i se spolujezdcem...

Výsledek se dal předem odhadnout - při výjezdu z města je skútr mnohem příjemnější a ovladatelnější, jakmile se silnice napřímí a rychlost se zvýší, je králem motocykl. Pokud ale stále nemáte jasno, zda jít do cestovního skútru nebo cestovního motocyklu, přináší vám BMW Road Show jedinečnou možnost přímého porovnání dvou modelů podobného charakteru.

Takže pokud vás nové C650 láká, neváhejte a vyražte do nejbližšího dealerství BMW rezervovat si termín. A jestli jste prošvihli první akci v Praze, nezoufejte a zajděte do BMW Stratos Auto na Proseku, kde by měla BMW Road Show zakončit na začátku května.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz