fotka

KTM E-SPEED elektrický koncept

  • autor: FilipT

Až na výstavu do Tokia si KTM schovala bombu - koncept elektroskútru E-SPEED. Právě v Tokiu se totiž obvykle představují hodně divoké záměry, u kterých se tak úplně nepočítá se vstupem do výroby v nejbližších letech.

To patrně také bude případ tohoto konceptu skútru, který stejně jako dlouho připravované elektrické endurko Freeride ještě hned tak v obchodech nenajdeme, ovšem do budoucnosti se s ním u KTM vážně počítá. KTm tak po dlouhé době obnpoví výrobu skútrů.

Koncept E-SPEED ale bude zaměřený hlavně na fanatické příznivce značky a nabídne špičku ve své třídě, stejně jako adrenalinový design pod který se podepsal Gerald Kiska.

Jako pohon logicky poslouží vodou chlazený elektromotor vyvinutý pro Freeride, s maximálním výkonem 11 kW a točivým momentem 36 Nm, což stačí na rychlost kolem 85 km/h a dojezd na jedno nabití je v současné fázi 65 km. I zde najdeme dvorního dodavatele odpružení pro KTM - značku WP, k tomu brzdy se systémem ABS.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz