fotka

Soutěž iXS o oblek Cayenne za 6999 Kč

  • autor: TZ iXS-Sport.cz

Je tu další kolo soutěže, které se může zúčastnit každý, kdo chce vyhrát motocyklové oblečení s civilním vzhledem a zároveň perfektní ochranou.

Tentokrát jsme se rozhodli věnovat do soutěže oblečení, které můžete nosit nejen na motorku, ale i ležérně. A aby byla soutěž genderově korektní, tak pokud vyhraje muž, má u nás oblek Cayenne Man, pokud vyhraje žena, má u nás oblek Cayenne Lady. Cena výhry je bez korunky 7000,- Kč, takže se opravdu vyplatí zkusit štěstí!

Když jsme se ptali v poslední otázce na normu bezpečnosti u vesty iXS, chtěli jsme Vám ukázat, jak je iXS bezpečné v případě střetu, nebo pádu. A otázka pro toto kolo pokračuje ve stejném duchu. Pouze neřeší, jak je iXS bezpečné v případě nehody, ale jak iXS pomáhá preventivně, aby k nehodě ani nedošlo. Oblečení z kolekce "Elegance do města" (v originále City Wear) musí splňovat onu "eleganci". Ale jak skloubit eleganci a zároveň reflexní bezpečnost? iXS to udělalo speciální páskou...

Soutěžní formulář a nápověda na soutěžní otázku najdete pod tímto odkazem.

Oblek Cayenne Man (x81210), Cayenne Lady (x82210) a další novinky iXS z kolekce "Elegance do města", která je určená primárně na skútry má plno příjemných vychytávek - např. kapsu na levém rukávu určenou na parkovací kartu, podlepené švy, a plno jiných. Proč má v rukávu schován reflexní pruh, který může uživatel kdykoliv vytáhnout?

A ještě jedna dobrá informace - pokud vyhrajete a zároveň nás budete mít na facebooku jako přátelé, dostanete k výhře navíc kuklu FACE.

Konec soutěže je 31. 3. 2013. Losování výherce bude veřejné a proběhne v úterý, 2. 4. 2013 v 15:00 v showroomu iXS na adrese Plzeňská 521/41, Praha-Smíchov.

Další články z rubriky:


    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz