fotka

Intermot Kolín – TGB

  • autor: Matěj Oliva, Foto: Autor

Tato taiwanská značka udělala ve světě skútrů pořádný rozruch a ve svém snažení pokračuje i v další sezoně. Kromě loňských modelů předvedlo TGB i jednu úplnou novinku a nové verze stávajících modelů.

TGB Bellavita 300i

Retro rozhodně letí a pochopili to už i na ostrově Taiwan. Nová třístovka používá stejnou motorizaci jako model X-motion, tedy kapalinou chlazenou třístovku plněnou vstřikováním se čtyřventilovou technikou. Design je hodně podobný Vespě, včetně předního jednostranného zavěšení, ale ruku na srdce, které retro dnes Vespě podobné není? Skútr na mě působil hodně elegantním dojmem, je dost velký pro dva jezdce a i zpracování vypadá velice kvalitně.

Detaily jsou dotažené do konce a všechno pasuje jak má, překvapivě pěkně vypadá i výfuk, který je celý zakrytovaný a ladí s designem stroje. Skútr si dokonce vysloužil i vlastní přístrojovku, takže žádná unifikace. Cenu a termín dodání na český trh se nám zatím bohužel zjistit nepodařilo.

TGB Bullet RS

V našich končinách je velice oblíbený skútřík Bullet ve sportovním kabátě. Pro letošní rok je k dispozici ve verzi RS, která zahrnuje jiné přední světlo, jiné nášlapy a změnu barevného provedení. Verze RS se dočkal i model Tapo 50.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz