fotka

Na Quadru 350D kolem světa

  • autor: FilipT

Tříkolový skútr na cestě kolem světa už přejel celou Afriku a nyní křižuje Autrálii. Podívejte se na první report a video z cesty, na které Maurizio Pistore za necelý rok projede 5 kontinentů, navštíví 41 zemí a najede 100.000 km.

To vše na upraveném tříkolovém skútru Quadro 350D se zavazadly. Celá cesta má a zíl získat podporu pro charitu a italský projekt EMERGENCY.

Trasa odstartovala již před měsícem z Afriky, kde Maurizio navštívil Tunis, Libii, Egypt, Sudan, Etiopii, Keňu, Tanzanii, Malawi, Zambii, Botswanu, Namibii a JAR a nyní je v Austrálii. Z této části je také následující video:

Po Austrálii bude následovat Jižní, Střední a Severní Amerika a z Aljašky pak nekonečná Sibiř, aby se v létě objevil v Evropě a zavítal i do ČR. Cestu můžete sledovat online pomocí překladače, do kterého si zadejte adresu allaroundtheworldmotoraid2012.blogspot.cz.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/329180/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz