fotka

Kalendář Motorkářky 2013 video z fotosession

  • autor: skutrmania.cz

Po loňském úspěšném uvedení kalendáře Motorkářky je tu jeho druhý ročník. Vývoj jde dál nový kalendář je zase o něco více „vymazlený“ a najdete tu i pár skútrů! Jak se fotilo se můžete podívat na videu.

Fotilo se opět během jednoho dne, což bylo pro všechny účastnice a účastníky velice náročné, ale podařilo se. Máme tu dvanáct strojů, dvanáct krásných dobrovolnic, pár hafanů a výsledný kalendář pro dobrou věc. Stejně jako v loňském roce i letos směřuje výtěžek z prodeje kalendářů na podporu sdružení Toulavé tlapky, které se stará o opuštěné psy.

Fotosession v klubu Óčko


Distribuce kalendáře bude probíhat přes E-shop, který najdete pod tímto odkazem a na několika dalších prodejních místech. Již nyní můžete objednávat v elektronickém obchodě, kalendář právě jde do distribuce, takže ho určitě ještě stačíte nadělit někomu pod stromeček. Dále pak bude kalendář od posledního předvánočního týdne k zakoupení v následujících výdejních místech:

Y-shop Praha – Vrbova 19, Praha 4

Y-moto Praha – Vrbova 19, Praha 4

Rimoto Třebíč – Račerovická 1141, Třebíč

Rockway Liberec – Milady Horákové 120, Liberec

Další výdejní místa jsou v jednání a tento seznam budeme pravidelně rozšiřovat.

Věnováno památce Slavomíra „Medvěda“ Musílka.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/329180/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz