fotka

EICMA: Yamaha TMAX Hyper Modified by Roland Sands

  • autor: FilipT, foto: Jan Altner

Hlavní novinka v expozici skútrů Yamahy na výstavě v Miláně? TMax jako dirt-trackový speciál! V rukou designéra Rolanda Sandse to není žádný problém. A podle videa nejde jen o design, ale hlavně o pořádný sportovný tuning, který zaručí hodně bouřlivé svezení.

Podobně jako před rokem u motocyklu VMax zvolila Yamaha pro propagaci nového TMaxe zajímavou cestu a najala trojici slavných jmen ve světě přestaveb. Před pár měsíci jsme se mohli pokochat pohledem na přestavbu s turbem, dnes nám své umění ukáže Roland Sands.

Výsledkem je agresivní skútr ve stylu supermoto či dirt-track. Očesaná mašina jen na minimum dostala prošívané kožené sedlo zasaující až do předu přes středový panel. Jinak je všechno pěkně na očích a choulostivé komponenty kryjí jen mřížky. Krásným detailem je čelní plocha s malým světlometem a číslem 8.

Za odkrytým motorem s otevřenou spojkou je prodloužená zadní kyvka a hlavně dvojitá koncovka výfuku. A právě ta dělá z celého stroje pořádnou divočinu, jak dosvědčuje následující video:

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz