fotka

EICMA: Yamaha TMAX Hyper Modified by Roland Sands

 • vydáno: 6.12.2012
 • autor: FilipT, foto: Jan Altner

Hlavní novinka v expozici skútrů Yamahy na výstavě v Miláně? TMax jako dirt-trackový speciál! V rukou designéra Rolanda Sandse to není žádný problém. A podle videa nejde jen o design, ale hlavně o pořádný sportovný tuning, který zaručí hodně bouřlivé svezení.

Podobně jako před rokem u motocyklu VMax zvolila Yamaha pro propagaci nového TMaxe zajímavou cestu a najala trojici slavných jmen ve světě přestaveb. Před pár měsíci jsme se mohli pokochat pohledem na přestavbu s turbem, dnes nám své umění ukáže Roland Sands.

Výsledkem je agresivní skútr ve stylu supermoto či dirt-track. Očesaná mašina jen na minimum dostala prošívané kožené sedlo zasaující až do předu přes středový panel. Jinak je všechno pěkně na očích a choulostivé komponenty kryjí jen mřížky. Krásným detailem je čelní plocha s malým světlometem a číslem 8.

Za odkrytým motorem s otevřenou spojkou je prodloužená zadní kyvka a hlavně dvojitá koncovka výfuku. A právě ta dělá z celého stroje pořádnou divočinu, jak dosvědčuje následující video:

Další články z rubriky:

  reklama

  Novinky na SKUTRMANIA.CZ
  Novinky na QUADWEB.CZ
  Novinky na OFFROADWEB.CZ
  Copyright © 2010-2017 Skutrmania.cz