fotka

Výbava Givi od MotoS&P

  • autor: skutrmania.cz

Protože máme v plánu s redakčním skútrem vyrazit i na delší cesty, bude třeba ho dovybavit zavazadly. A kdo jaká je největší a nejznámější značka motocyklových kufrů a zavazadel? Přece Givi!

Našeho redakčního Maxona čeká podzimní vyjížďka na GrossGlockner a pak výprava na zimní Elefanty. A to už bude chtít nějakou tu výbavu. Kam nacpat stan, spacák a věci na menší dovolenou? Zajeli jsme do Berouna k MotoS&P, dovozci značky Givi do ČR, zjistit, jaké jsou možnosti pro skútraře, který chce občas vyrazit i někam dál a nespokojí se jen s místem pod sedlem.

Jako nejlepší řešení pro malý skútr se nakonec ukázala řada SILVER. Začali jsme brašnou na sedlo, kterou snadno chytíte pásky a zajistíte přiklopením pod sedlo. A stejným způsobem navěsíte i boční kufry SILVER s objemem 2x20 litrů, ovšem s možností rozšíření až na 2x32 litrů.

Na skútr se dále hodí brašna mezi nohy jezdce. 18litrový objem je jako dělaný na věci, které budete při cestě často vytahovat - v našem případě si jej předěláme na fotobatoh a budeme mít doslova akční reportérské vozidlo ;-*)

Kam s navigací? To se u našeho Maxona ukázalo jako trochu oříšek, ale i tady má Givi řešení v podobě pouzdra na suché zipy. Brašnička se dá posunout nahoru přes přístrojovku nebo nechat na krku řízení, podle toho jak zrovna potřebujete navigovat.

A co nakonec? Přece plachtu proti dešti. Na cestách ji přetáhnete přes nastrojený skútr a máte věci v suchu i skryté před nenechavými zraky okolí. A plachta Givi má navíc chytře vymyšlený vyztužený otvor dole u předního kola, kterým protáhnete lano zámku a zajistíte tak i plachtu proti sejmutí.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/317284/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz