fotka

Quadro Parkour Off-Road

  • autor: FilipT

Již za měsíc by se na výstavě Intermot v Kolíně měla představit produkční verze čtyřkolového skútru Quadro. Německé zastoupení, společnost MSA, zde předvede také speciální offroad verzi Parkour.

Tříkolovému modelu Quadro 350D, který jsme otestovali v této recenzi a v současné době také jezdí v naší redakci, se na trhu docela daří. Proto napjatě očekáváme čtyřkolový model, který by dostál svému názvu „quadro“. A jako upoutávku připravilo německé zastoupení poladěnou verzi Parkour Offroad.

Kitová verze Parkour Offorad by měla dostat hydropneumatické odpružení i pro zadní kolo a kromě atraktivních barev předvádí své silné stránky i zaměřením na terén. Pneumatiky s crossovým vzorkem či hliníkový kufr naznačují, že stabilita a průjezdnost této novinky v terénu by se mohla posunout až do sféry čtyřkolek! Ostatně proč ne, podle legislativy bude nové Quadro čtyřkolka, takže bude stačit řidičák na auto.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz