fotka

MOTOBI a CYR na našem trhu

  • autor: TZ Motoprestige

Název MOTOBI není pro většinu z nás nový – má tradici v minulosti – a nyní jako dodavatel sponzoruje jezdce týmu JIR v šampionátu GP MOTO 2 (např. jedna z replik skútrů IMOLA 50RS používá žlutý design stáje v minulé sezoně 2011).

S heslem „Style your life, také your bike“ a charakteristikou „italský design, italský závodní tým, německý výrobce“ nabízí tedy skútry v cenové kategorii mezi klasickými čínskými skútry a nejlevnějšími evropskými skútry – tedy nabídkou kvalitních a cenově ještě stále přijatelných skútrů 33900 – 42900. Část poruchovějších komponent, jež bývají příčinou častějších reklamací u standardní čínské produkce, jsou nahrazeny komponenty kvalitnějšími.

Označení skútrů ve VIN je německé, marketingová podpora a dodávky dílů zajišťuje dodavatel z Německa a nehrozí tedy problémy s podporou servisní či dodávkami dílů. Zpočátku máme připravenu nabídku moderních skútrů PESARO 50 (černá) a IMOLA 50 (bílá, titanová, žlutá-RS). Pro příští sezonu nabídneme skútry kategorie 125 ccm.

CYRChange Your Route

Společnost Motoprestige uvádí na trh i novou značku elektrických bicyklů CYR. V nabídce jsou dva modely Juno 2.0 a Juno Portable. Podrobnější informace najdete na webu www.motoprestige.cz.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz