fotka

Veector pásy pro spolujezdce

  • autor: FilipT

V jižních zemích je obvyklé vozit na skútru i děti, což ovšem má řadu rizik. Nikdy nevíte, zda se dítě za vámi zrovna neotáčí, nedrží nebo se vám nepokusí cestou do školy utéct ;-)

Pro takové jezdce vyrábí francozuzská firma Veector chytré řešení v podobě pásů pro spolujezdce, které jim zabrání ve vypadnutí z místa spolujezdce na skútru. A aby se nezvyšovalo nebezpečí při nehodě, je celý systém fixován k motorce jen podložkou, kterou svojí váhou zatěžuje řidič.

V případě nehody a pádu ze stroje by tak spolujezdce nic nedrželo u skútru a nezvyšuje se tak riziko při nehodě. V jednoduchosti je síla, docela chytrý nápad, co říkáte? Značka Veector vyrábí jednoduchý Pan-Belt kolem pasu, ale i propracovanější Spyder-Belt s úchytem i přes prsa spolujezdce, případně kompletní batůžek, který slouží jako úchyt a do kterého se dají schovat všechnypotřebné prvky.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz